10675608_10204140889864597_5746634848708376813_n

JA

Fotografia, moim zdaniem, jest komunikacją pomiędzy wrażliwością fotografa a odbiorcą zdjęcia. Efekty jej, jak to w życiu, są bardzo subiektywne. Wybór tematu, bogactwo słownictwa, ą‚atwoą›Ä‡ mówienia, kontra umiejętność słuchania, zainteresowanie tematem, zrozumienie zagadnienia. Każdy mówca ma swojego słuchacza. Każdy fotograf ma swojego odbiorcę. Chyba 🙂

Podejmuję się bardzo różnych zleceń, chociaż najchętniej oscyluję wokół‚ ludzi i ich emocji. Od zmysłowych kobiet, ciepłych sesji rodzinnych, przez emocjonalne reportaże społeczne i okolicznościowe, sesje mody, aż po sesje wizerunkowe, często bardzo poważnych i szanowanych osób.

Jako freelancer pracuję dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych, firm i instytucji. Wieloletnie i bardzo różnorodne doświadczenia sprawiają, że jestem w stanie sprostać większości fotograficznych wyzwań.

Specyfika zleceń i konstrukcja umów z klientami niejednokrotnie odbiera mi możliwość publikacji zdjęć w swoim portfolio. Jeżeli więc potrzebujesz zdjęć spoza tych prezentowanych na mojej stronie, napisz proszę maila. Jest spora szansa, że sprostam Twoim oczekiwaniom.